How much does a session cost?

Each session ranges from $17 to $20 depending on your study plan. By purchasing a learning bundle, you are not only pay for classes but your child will also be able to use well-prepared supplementary materials per unit as well as quality study resources such as hundreds of online picture books available in our Online Library.


How did we do?


Powered by HelpDocs